Колоректальний рак: скринінг та лікування
З метою раннього виявлення пухлин товстої кишки програмою медичних гарантій НСЗУ передбачене безкоштовне ендоскопічне обстеження – фіброколоноскопія, для пацієнтів віком 40 років і старше обов’язковою умовою для безкоштовного обстеження є…
Листопад – місяць обізнаності про рак простати
Листопад- місяць обізнаності про рак простати. У листопаді урологи перш за все розповідають про онкопроблеми у чоловіків, з яких найбільш важливою та розповсюдженою є рак простати. Рак передміхурової залози –…
Мамографія рятує жінок!
Мамографія рятує жінок! Безкоштовно! Без попереднього запису! За Е-направленням від сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста. Процедура безболісна 10 хвилин! Рак грудей – найпоширеніший рак у жінок. Основна біда полягає в тому,…
20 жовтня – всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози
Рак молочної залози займає перше місце в структурі онкологічної захворюваності та онкологічної смертності жінок в Україні. Щороку на рак груді занедужує 16 тисяч українок. Кожні 30 хвилин у країні виявляють…
Всесвітній день боротьби з раком
4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Цей міжнародний захід проводиться під егідою Міжнародного протиракового союзу. Вперше цей день відзначали в 2005 році. З того моменту метою Всесвітнього дня…
Лікування пухлин головного мозку
Пухлини головного мозку – це гетерогенна група різних внутрішньочерепних новоутворень, доброякісних або злоякісних, виникаючих внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого ділення клітин, які у минулому були нормальними складовими самої тканини мозку,…
Лімфома шкіри
Злоякісна лімфома шкіри – системний пухлинний процес лімфоїдної тканини різної міри злоякісності. Лімфоми шкіри – окремий випадок лімфом як системного пухлинного процесу в лімфоїдній тканині. Поширеність на Злоякісні лімфоми шкіри…
Променева терапія непухлинних захворювань
Протягом багатьох десятиліть при лікуванні непухлинних захворювань успішно використовують рентгенотерапію, вона застосовується як у самостійному вигляді, так і в поєднанні з іншими методами (хірургічним, медикаментозною, фізіотерапевтичною, лазерною терапією та ін.)…
Небезпечні родимки
Як розпізнати небезпечні родимки До родимок ми відносимося легковажно: наївно вважаючи, що ця природна особливість дарована нам випадково і ніяк не може вплинути на здоров’я та життя. Проте саме деякі родимки,…
Особливості харчування для онкологічних хворих
Для онкологічного хворого важливий правильний режим харчування. Хворий повинен одержувати їжу, багату вітамінами й білками, не менш 4-6 разів на день, причому варто звертати увагу на розмаїтість і смакові якості…