Захист та реабілітація

   Проект: «Захист та реабілітація – у Чернігівській, Сумській та Дніпропетровській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України» спрямованого на надання підтримки постраждалим цивільним особам та людям з обмеженими можливостями.

   Проблема обмеженого доступу до реабілітаційних послуг та недостатнього захисту прав постраждалих від війни громадян в Україні потребує значної уваги. Наш проект має на меті змінити цю ситуацію, забезпечуючи доступність реабілітаційних послуг та правовий захист для постраждалих.

   Ми охоплюємо такі області: Сумську, Чернігівську та Дніпропетровську, пропонуючи такі заходи для наших учасників:
1. Фізична/фізіотерапевтична реабілітація.
2. Консультативна допомога при направленні на медичні послуги.
3. Грошова підтримка на медичне обслуговування та харчування (якщо не отримували).
4. Юридичні консультації та допомога в захисті прав, допомога у підтвердженні групи інвалідності та статусу “особа з інвалідністю внаслідок війни”.
5. Семінари та тренінги з розширення правових можливостей.
6. Тренінги з адаптаційної підтримки та реабілітації.

   Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, Долучайтеся до нашого проекту та разом ми змінимо життя на краще! !”Ми віримо, що разом ми зробимо значний внесок у покращення якості життя постраждалих та їхню повноцінну реінтеграцію в суспільство.

   Для отримання більш детальної інформації або отримання допомоги в рамках проекту, ви можете зв’язатись за телефоном гарячої лінії:
+380962039502 або на електрону пошту info@air-light.com.ua

   Також, якщо ви потребуєте допомоги, першим кроком запрошуємо Вас пройти опитування за наступним посиланням: https://forms.gle/PuuNg51r4W6AXZpk8 та за qr-кодом: