Сучасний лінійний прискорювач

Відсьогодні перші пацієнті розпочали проходити лікування на сучасному лінійному прискорювачі Halcyon, який встановлений у відділенні променевої терапії Сумського онкологічного диспансеру.

Все, про що багато говорили в теорії, побачили на практиці. Сучасний апарат забезпечує максимально комфортні умови для роботи лікаря і для пацієнта.

Система відрізняється надзвичайною пропускною здатністю, адже процедура в середньому займає 15 хвилин. А найголовніше – це точність дії. Прискорювач діє виключно на пухлину, не вражаючи при цьому здорові тканини.

Лікарі вже говорять про те, що непогано було би придбати ще один подібний апарат, адже до нас вже їдуть на лікування люди з сусідніх областей.Для пацієнтів воно безкоштовне, оскільки входить в пакет променевого лікування від НСЗУ.

Відтепер у Сумському онкологічному диспансері можуть лікувати пацієнтів будь-якого віку з пухлинами різної локалізації.

Опромінювати на лінійному прискорювачі можна 95% пухлин всіх різновидів. Це і новоутворення молочної залози, злоякісні пухлини органів травлення, новоутворення органів малого таза і підшлункової залози, пухлини головного мозку, злоякісні ураження передміхурової залози, рак легень, ЛОР-онкопатологія.