Cлужба ультразвукової діагностики

До складу Ультразвукової служби Сумського онкодиспансеру входять 3 кабінети, в яких працюють висококваліфіковані лікарі, що обслуговують пацієнтів як з обласного центру, так і з районів.

Ведуть прийом за попереднім записом з електронним направленням від хірургів онкологів онкодиспансеру та від сімейних лікарів.

У нашому диспансері ми працюємо на обладнанні експертного класу, що дозволяє нам проводити якісні дослідження в повному обсязі , проводимо ранню діагностику онкологічних захворювань, проте наші послуги не обмежується лише онкологічним скринінгом, надаємо усі види ультразвукової діагностики.

До них входять дослідження черевної порожнини, нирок, органів малого тазу, дослідження поверхневих органів – молочної залози, щитоподібної залози, лімфовузлів.

Лікарі ультразвукової діагностики тісно співпрацюють з онкохірургами, це дозволяє під контролем УЗД проводити тонкоголкові пункції та трепанбіопсії утворів різних органів для повної верифікації діагнозу.

Так як ми часто проводимо дослідження передопераційних хворих, скоро до наших послуг додається ультразвукова діагностика серця та судин.

Запрошуємо вас на дослідження. Будьте здорові!
Поліклініка СОКОД вул.Троїцька, 48
телефон реєстратури: 0542 700-351,0542 700-352