Онкогінекологічне відділення

Сумцов

Сумцов Дмитро Георгійович

Завідуючий відділенням, кандидат медичних наук, лікар онколог-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Відділення засновано 1 вересня 1966

В різні часи завідувачами та завідувачками були такі відомі лікарі гінекологи, як Сорока Галина Михайлівна, Сумцов Георгій Олексійович, Люлько Алла Миколаївна, Шкурко Сергій Костянтинович.

Колектив відділення складається з 26 співробітників: 6 лікарів (3 – мають вищу категорію, 2 – першу та 1 – другу), 10 медичних сестер та 10 молодших медичних сестер.

В відділенні надається як хірургічна та хіміотерапевтична допомога онгогінекологічним пацієнтам. Також постійно проводяться консультації в двох кабінетах диспансерного відділення. Один з яких спеціалізується на патології шийки матки.

В ОГВ СОКОЦ в рік виконується приблизно 800 операцій.

В нашому відділенні виконуються операції різного рівня складності. Лапаротомним, лапароскопічним та черезпіхвовим шляхом.

Вперше в регіоні ми почали виконувати радикальні операції при онкологічних захворюваннях шийки та тіла матки з лімфодисекцією лапароскопічно.

Останні роки активно почали застосовувати пластичні операції при випадінні жіночих статевих органів.

Також в ОГВ СОКОЦ проводяться операції у пацієнток з передпухлинною патологією шийки матки, тіла матки та зовнішніх статевих органів з застосуванням органозберігаючих методів.

Завдяки застосуванню в роботу відділення малоінвазивних технологій середній термін перебування у відділенні склав 5 діб та 50% всіх операцій виконуються лапароскопічним доступом.

В теперішній час широко впроваджуються в практику циторедуктивні операціїї при злоякісних пухлинах яєчників з залученням фахівців з Національного Інституту Раку. Метою цього співробіцнитва є подальше сертифікація онкогінекологічного відділення згідно стандартів надання допомоги Європейської Асоціаціїї Гінекологів Онкологів (ESGO)

Дейниченко

Дейниченко Віктор Григорович

Лікар онколог-гінеколог, вищої кваліфікаційної категорії​

Михайленко Михайло Миколайович

Лікар онколог-гінеколог, другої кваліфікаційної категорії

Копиця

Копиця Тетяна Володимирівна

Лікар онколог-гінеколог, кандидат медичних наук

Циндренко

Циндренко Наталія Леонідівна

Лікар онколог-гінеколог

Лісовенко

Лісовенко Олена Василівна

Старша сестра медична, вища кваліфікаційна категорія.